UUDISED

Saalihokinaiskond saavutas II koha

Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond kaotas finaalseeria tulemusega 3-0 ja tuli Eesti meistrivõistlustel teisele kohale. Viimane mäng, mis toimus 04.04.2010 Kiili  spordihoones, oli finaalseerias kõige pingelisem, kuna kaotati alles Elen Marunevitsi lisaajaväravale tulemusega 4-3 (3-2; 0-1; 0-0; 1-0). EMÜ naiskonna treeneri Talis Mölderi sõnul oli viimane mäng finaalivääriline.

EMÜ/TÜ naiskonnas mängisid hooajal 2009/2010 kapten Reti Väärt, väravavahid Janely Pokk, Sanna Kähkönen  ja Eva-Maria Kikkas ning platsimängijad Ester Malmström, Kati Loid, Kati Vuks, Kersti Teder, Triin Pähn, Marii Kangur, Margit Keerutaja, Marika Dodjak, Marina Moshul, Mariliis Kütisaar, Jane Klavan ja Meelike Terasmaa.

Resultatiivsustabeli teisel ja kolmandal kohal olid terve hooaja vältel Reti Väärt 39 punktiga (28 väravat ja 11 söötu) ja Jane Klavan 37 punktiga (10 väravat ja 27 söötu). Play-offis resultatiivsuse näitajad olid Janel 3 väravat ja 11 söötu ning Retil 10 väravat ja 3 söötu.


Eesti Maaülikooli saalihokimeeskond kaotas pronksi kohtumise ülipingelises mängus TTÜ/Team Exeli vastu  6-5 ja saavutas neljanda koha. Loo autori arvates oli see meeskonna üks parimatest mängudest terve hooaja vältel. Treener Veiko Raudsepp sõnas, et nüüd on märk maas ja järgmine hooaeg on kust edasi minna.

EMÜ SK mängis hooajal 2009/2010 koosseisus: kapten Talis Mölder, väravavahid Madis Kirsipuu, Taavi Lepik ja Markus Mekk ning platsimängijad Martin Karis, Daniel Matsukevitš, Mikko Purmonen, Ronnie Kongo, Paul-Kristian Padrik, Kaspar Jõgar, Keio Kanna, Andres Tiinonen, Rein Kruusat, Timmo Zimmermann,  Allan Grišakov, Henrik Trasberg, Mart Kaska, Tuomo Martinmäki, Priit Vabamäe, Janno Kaur, Maanus Puskar ja Joosep Orav.

Resultatiivsustabeli esimese kümne sekka mahtusid Martin Karis 28 punktiga (14 väravat ja 14 söötu ), Daniel Matsukevitš 27 punktiga (23 väravat ja 4 söötu) ja Talis Mölder ( 6 väravat ja 20 söötu).


Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab kõiki fänne ja toetajaid, kes on mõlemaid  võistkondi abistanud.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi toetasid sellel hooajal Eesti Gaas AS, Sportland, AS Jalajälg, Starplayer OÜ, Postimees ja Greaton.

EMÜ SK/ Esko Tõnisson

Pikemat artiklit saab lugeda saalihoki.emu.ee lehel.