UUDISED

Üliõpilaste Suvemängudeni jäänud vähem kui 1 kuu!

Üliõpilaste XI Suvemängudele 2.-4. juuli Käärikul on registreerunud juba ligi 400 tudengit, tule sinagi! Traditsioonilistele mängudele ootame kõiki aktiivseid ja sportlikke tudengeid üle Eesti, kõva rebimist kõrgkoolidevahelise karika ja originaalsete auhindade eest. Võidust veelgi tähtsam on hea tudengite seltskond, kontaktide loomine, rõõmsameelse sportimine ja 3 kaunist päeva Käärikul Lõuna-Eesti kuppelmaastikul!

Sel aastal võisteldakse jalgpallis, rannavõrkpallis, seinamäe jooksus, teate-triatlonis ja paludel teistel uutel ja vanadel spordialadel. Kokku on mängude programmis 15 erinevat ala. Lisaks peetakse 3 päeva jooksul veel hulgaliselt meelelahutuslike alasid ning toimuvad õhtused tudengipeod, kus muusikalise elamuse eest vastutab kratimetal-bänd HND!

Osavõtutasu on 1. juulini 490.- ja sisaldab telkimiskohta telklaagris, 6 toidukorda, osavõttu spordi- ja meelelahutusprogrammist ning pärast seda 590eeki. Mängudele registreerumiseks saada oma osalussooviga kiri aadressile easl@easl.ee. Lisainfo saamiseks kirjuta samal aadressil või helista 7 333 233. NB! Kõigil seni mängudele registreerunutel, kes soovivad osaleda võistkonnaaladel, palume tiimid registreerida.

Käärikul näeme!

 


Autor: Katre Vahtra Üliõpilaste XI Suvemängude meediajuht

Allikas: EASL