UUDISED

Eesti saalihokikoondis on sellel nädalavahetusel EMÜ spordihoones laagris

Eesti saalihokikoondis viibib sellel nädalavahetusel laagris Eesti Maaülikooli spordihoones, treeningkogunemise käigus peetakse kaks treeningmängu Soome meistriliiga klubi Hämeenlinna FT Trackers esindusmeeskonnaga.

Laupäeval algab kohtumine kell 17.00 ja pühapäeval kell 14.00. Mängitakse Eesti Maaülikooli Spordihoones (Kreutzwaldi 3).

Laupäevane kohtumine Eesti koondise särgis jääb viimaseks mänguks legendaarsele mängumehele Marko Saksingule, kes on kuulunud Eesti koondisse alates 1995. aastast, mänginud 47 kohtumises ja saanud kirja 27 resultatiivsuspunkti (17+10).

Tuleme kõik omadele kaasa elama! Sissepääs tasuta!

Eesti meeste koondise kandidaatide nimekiri, kes on oodatud antud kogunemisele (tähestiku järjekorras):

Väravavahid:
1. Erki Vään (TTÜ SK / Team Exel)
2. Ivo Lepik (SK Augur)
3. Rainer Kalde (Jõgeva SK Tähe)
4. Siim Stokkeby (TTÜ SK / Team Exel)
Väljakumängijad:
1. Alari Pagi (Jõgeva SK Tähe)
2. Andres Aamisepp (SK Augur)
3. Andro Sõber (SK Augur)
4. Anre Vooremaa (TTÜ SK / Team Exel)
5. Argo Kungla (SK Augur)
6. Ats Tamme (SK Saku Fortuna)
7. Carol Viiding (TTÜ SK / Team Exel)
8. Daniel Matsukevits (EMÜ SK)
9. Daniel Puunberg (Hammarbyhöjden SWE)
10. Elvis Aug (PSS FIN A/B-jun)
11. Erkko Nurmoja (SK Augur)
12. Fredy Maalt (SK Saku Fortuna)
13. Gert Kurmiste (SK Saku Fortuna)
14. Jaanus Kase (Automaailm/SK Favoriit)
15. Johan Strömfelt (Tullinge SWE)
16. Kaarel Kauder (SK Augur)
17. Kaido Ingver (Jõgeva SK Tähe)
18. Kristjan Puu (TTÜ SK / Team Exel)
19. Kristo Lehiste (TTÜ SK / Team Exel)
20. Lauri Hõim ( Jõgeva SK Tähe)
21. Madis Kass (TTÜ SK / Team Exel)
22. Madis Leisner (TTÜ SK / Team Exel)
23. Marek Ulman (TTÜ SK / Team Exel)
24. Margus Guss (Jõgeva SK Tähe)
25. Martin Karis (EMÜ SK)
26. Mats Tamme (SK Saku Fortuna)
27. Märt Eerme (SK Augur)
28. Nikita Bõstrov (Jõgeva SK Tähe)
29. Nikolai Roop (Jõgeva SK Tähe)
30. Oskar Salm (SK Augur)
31. Rainer Komi (SK Augur)
32. Rando Kramm (ERÄ FIN A-jun)
33. Raul Kivi (Jõgeva SK Tähe)
34. Reigo Adamson (SK Saku Fortuna)
35. Roland Songisepp (TTÜ SK / Team Exel)
36. Sander Kinks (Jõgeva SK Tähe)
37. Sander Stokkeby (SK Saku Fortuna)
38. Siim Veersalu (Indians FIN)
39. Sten Kõiv (Jõgeva SK Tähe)
40. Talis Mölder (EMÜ SK)
41. Tammi Kivi (Jõgeva SK Tähe)
42. Tanel Soidla (Jõgeva SK Tähe)
43. Targo Treial (Jõgeva SK Tähe)
44. Toomas Peterson (Jõgeva SK Tähe)