UUDISED

Tartu Rattamaraton toob rajale tuhanded spordisõbrad ning ürituse võistluskeskuse EMÜ spordihoonesse

Järgmisel pühapäeval, 19. septembril sõidetakse Lõuna-Eesti radadel maailmas suuruselt teine maastikurattamaraton. Laulupeolikus mõnusas õhkkonnas peetav SEB 13. Tartu Rattamaraton toob kokku ligi 5500 harrastussportlast ja eliitratturit.

Spordisõbrad saavad valida läbimiseks 89km või 40km distantsi, mis mõlemad saavad stardipaugu Otepääl Tehvandi Spordikeskuse staadionil ja viivad finišisse Elva lähistel, Tartumaa Tervisespordikeskusesse. 

Päev enne põhivõistlust toimuvad Tartus, Tähtvere Spordipargis tasuta lastesõidud TILLUsõit ja MINImaraton. Peale väikese spordisõprade finišeerumist pakuvad publikule põnevust eliitratturid, kes võtavad mõõtu 9. Tartu Maastikurattasprindil.

SEB 13. Tartu Rattamaratoni võistluskeskus on avatud Eesti Maaülikooli Spordihoones reedel ja laupäeval, 17. ja 18. septembril kella 9:00-19:00. Võistluskeskuses väljastatakse stardinumbreid ja tutvustatakse rattateemalisi tooteid. Klubi Tartu Maraton rattapartner Hawaii Express esitleb 2011. aasta Scott rattavalikut. Samuti on seal viimane võimalus oma nimi rattamaratonile kirja panna (kuni 18. septembril kell 17:00).

Infot programmi, raja ja registreerimise kohta leiab www.tartumaraton.ee