UUDISED

Jalgpallurite esimene hooaeg kolmandas liigas

Pühapäeval mängis EMÜ SK jalgpallimeeskond oma viimase liiga mängu FC Lootose vastu. Kuigi viimases mängus tuli tunnistada vastaste paremust 4:1 võime siiski hooajaga rahule jääda, sest eesmärk kolmandasse liigasse püsima jääda sai täidetud. 

Hooaja algus oli meil väga korralik hoides erinevaid positsioone tabeli tipus, kuid nagu tudengitele kombeks rännatakse suvel palju ringi ning sellest tulenevalt algas meie vaikne langus tabelis. Lõpuks platseerusime rahuldaval 9-ndal positsioonil.

Meeskonna üks mitmekülgsemaid mängijaid Karl Kukke sõnas peale mängu:“ Käesolev hooaeg oli palju võistluslikum ja huvitavam kui eelmine. Möödunud hooajal tulid võidud võidu järel, kuid see aasta pidime maksimaalselt pingutama võidurõõmu maitsmiseks“.

Meeskonna treener Ando Hausenberg arvas, et lõppkokkuvõttes peab vähemalt sellega rahule jääma, et suudeti III liigasse püsima jääda. „Kolmas liiga oli umbes pooltele meestele uus kogemus ning seda näitas ka sügisringis ära vajumine. Ettevalmistus kevadringiks oli palju põhjalikum kui see oli sügisringiks, mis algas juba keset suve.“ Treeneri sõnul oli lõppenud hooaeg  järgmist hooaega arvestades väga kasulik, sest suudeti tutvuda tugevama liiga omapärasustega ja suudeti koguda vajalikke kogemusi, et järgmisel aastal võidelda paremate kohtade eest.

Siiski ei ole jalgpallihooaeg päris finišis, kuna peagi stardib saalijalgpalli võistlussari ning detsembris tuleb meil kaitsta eelmise aasta esikohta Aastalõputurniiril.

EMÜ SK jalgpallimeeskond tänab omalt poolt kõiki toetajaid ja kaasaelajaid.