UUDISED

Algab registreerimine korvpalli 2010. meistrivõistlustele ja harrastusliiga turniirile

On alanud ametlik registreerimine 2010. a korvpalli üliõpilaste meistrivõistlustele, samas algas ka registreerimine harrastusliiga turniirile. Meistrivõistluste turniir toimub 5. detsembril 2010 Tartus TÜ spordihoones.

Käesolevast aastast muutub korvpallivõistluste süsteem. Meistrivõistlused hakkavad toimuma sügissemestril ning meister saab õiguse esindada järgmisel aastal Eestit ja oma kõrgkooli Euroopa ülikoolide meistrivõistlustel.

Meestest saavad õiguse osaleda meistrivõistlustel kaks meeskonda Tartu Ülikoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist, üks meeskond Tallinna Ülikoolist ning Eesti Maaülikoolist. Neile lisanduvad veel kaks paremat meeskonda harrastusliigast. Kui ülalmainitud ülikoolide meistriliiga meeskonnad ei registreeru, siis saavad vabanevad kohad endale harrastusliiga järgmised paremad meeskonnad

Harrastusliiga turniirid hakkavad edaspidi olema kevadsemestril, erandina saavad kuni 10 meeskonda sel sügisel kaasa teha harrastusturniiril, mille kaks paremat meeskonda saavad õiguse osa võtta 5. detsembril toimuvast meistrivõistluste turniirist. Kui harrastajate turniirle registreerub sel aastal enam kui kümme meeskonda, siis võetakse aluseks eelmise aasta TudengiSopsu paremusjärjestus ja registreerumise aeg. Harrastusliiga võistlussüsteem selgub kohe pärast registreerumistähtaja lõppu ja sõltub registreerunud meeskondade arvust.

Naiskondadel toimuvad vaid meistrivõistlused. Kui naiskondi registreerub üle kuue võidakse korraldada eelturniir.

Kuna iga süsteemi muutus toob kaasa endaga ka arusaamatusi, siis palun kõigil tähelepanelikult läbi lugeda juhend ning küsimuste korral pöörduda EASL poole.

Ootame võistkondade registreerimist.

Juhendi leiad siit http://www.easl.ee/index.php?id=619

ants
ants(at)easl.ee