UUDISED

Algas registreerimine TudengiPallile

Algas registreerimine ülipopulaarsele tudengite harrastusspordi nädalavahetusele- "TudengiPall". Kavas on traditsiooniliselt pimevõrkpall, harrastajate korvpall (mehed ja naised) ja teatevõistlused. Loomulikult toimub ka stiilipidu, millel sel korral teemaks: „Tagasi Kiviaega“

27- 28 november 2010, Viljandi Spordihoones toimuvatele võistlustele on oodatud peamiselt harrastussportlased! Seoses sellega palume registreeruda võimalikult ruttu, kuna võistlema pääseb igal alal piiratud arv võistkondasid.

Laupäeval 27. novembril alustatakse alagrupimängudega harrastajate korvpalli turniiril nais- ja meeskondadele ning pimevõrkpalli turniiril segavõistkondadele. Pühapäeval toimuvad kohamängud nii pimevõrkpallis kui ka korvpallis. Kavas on ka teatejooksud! Pimevõrkpallis võetakse osalema sel aastal vaid 16 esimesena registreerunud segavõistkonda (väljakul 3M ja 3N). Korvpalli turniirile ootame osalema maksimaalselt 12 meeskonda ja 8 naiskonda. Sel aastal toimub kogu spordiprogramm ühes ainsas spordihoones, mis muudab nii osalejate kui ka korraldajate logistikat olulisemalt lihtsamaks.

NB! Laupäevaõhtuse rongkäigu ja stiilipeo tarvis kasutage julget fantaasiat ja silmatorkavat riietust (ärge unustage kaasa võtta ka oma kõrgkooli või teaduskonna lipp ja maskott). Stiilipeo koht hoitakse saladuses kuni rongkäigu lõpuni!

Pane kokku oma kooli/kursuse võistkond ning tule osalema!

Registreeruda saab kuni 17. novembrini aadressil www.easl.ee/reg; easl@easl.ee või 7 333 233 Tutvu juhendika www.easl.ee kalendri alt!

 

Kohtumiseni Viljandis!

Tarmo Jaakson, EASL