UUDISED

TudengiPalli avab Viljandi linnapea!

Eesti Akadeemiline Spordiliit korraldab tänavust  TudengiPalli juba seitsmendat aastat järjest.  Sel korral on kõik sportlikud tudengid oodatud käesoleva kuu viimasel nädalavahetusel (27 – 28 november, 2010) Viljandi Spordihoonesse! Iga aastaga on üritus muutunud tudengite hulgas järjest populaarsemaks! Nii ka sel aastal. Veel kolm nädalat enne TudengiPalli olid registreerimiseks vabad vaid üksikud kohad. Osalema on taaskord tulemas rekordarv tudengeid!

Kõiki TudengiPallil osalevaid tudengeid tuleb tervitama Viljandi linnapea- Kalle Jents. Linnapea soovib külalistele jõudu ja õnne eelolevaks sportlikuks nädalavahetuseks!  Linna tunnuslause on: VILJANDI - ürgses rütmis...

TudengiPallil on kavas korvpall (naised ja mehed), pimevõrkpall segavõiskondadele ning teatevõistlused. Maksimaalselt saavad osaleda 12 korvpalli meeskonda, 8 korvpalli naiskonda ja esmakordselt 16 pimevõrkpalli võistkonda! Registreeru kiirelt kuna kohtade arv on piiratud!!!  

TudengiPallile on veel võimalik registreerida kuni 17. novembrini või kuni kohti jätkub! Osalustasu on vaid 250.- inimene (sisaldab spordiprogrammis osalemist kahe päeva vältel, õhtu ja hommikusööki, põrandamajutust, stiilipeo sissepääsu)

NB! Sel korral on laupäevaõhtuse stiilipeo teema seotud ka Viljandi linna tunnuslausega ning kannab nimetust „TAGASI KIVIAEGA“. Stiilipeo toimumise koht hoitakse saladuses kuni viimase hetkeni! Selleks, et osaleda õhtusel peol, peab osa võta ametlikust stiilipeo rongkäigust läbi linna, mis suundub otse peo toimumiskohta!


Autor: Tarmo Jaakson EASL