UUDISED

TudengiPallile on registreerunud üle 300 osaleja!

Eesti Akadeeilisel Spordiliidul on hea meel teatada, et järgmisel nädalavahetusel, 27.-28. novembrini , on Viljandis toimumas tudengitele mõeldud spordifestival TudengiPall 2010. Tegemist on harrastusspordi üritusega, mis toimub igal aastal erinevas Eesti väikelinnas. Viljandis oldi kord juba aastal 2005, veel oleme tudengitega täitnud Rakvere, Haapsalu, Põlva ning eelmisel aastal Paide spordirajatised.

Sportliku tudenginädalavahetuse spordiprogrammi kuuluvad: pimevõrkpall segavõistkondadele, korvpall mees- ja naiskondadele ning meeleolukad teatevõistlused.

TudengiPall on läbi aegade üliõpilaste seas väga menukas olnud, ka sel aastal täitusid pimevõrkpalli ning meeste korvpalli turniiritabeli kohad väga kiiresti ja paljud võistkonnad pidid jääma võistlustest eemale. Kokku ootame Viljandisse ligi 350 tudengit enamustest Eesti suurematest ja väiksematest kõrgkoolidest.

Spordiprogrammile lisaks kuulub TudengiPalli festivali juurde ka õhtune pidu ning sellele eelnev rongkäik läbi linna. Peo asukoht on saladus selle hetkeni kui rongkäiguga sinna jõutakse. Igal aastal on peol ka erinev teema. Sel aastal on selleks “Tagasi kiviaega”, seega on tulemas üks tõeline ürgses rütmis rongkäik ning pidu, täpselt nagu Viljandile kohane.

Kutsume teid vaatama, kaasa elama ning meie tegemistest kirjutama!

Vastame meeleldi ka kõigile tekkivatele küsimustele!


Autor: Evelin Rüütli TudengiPall 2010 peakorraldaja