UUDISED

Eesti üliõpilaste meeste harrastajate korvpalliliiga 2011

Kuni 23. veebruarini 2011. a on võimalik registreeruda Eesti üliõpilaste meeste harrastajate korvpallivõistlusele. Alagrupiturniirid toimuvad 01. märtsist kuni 3. aprillini 2011. a Tallinnas ja Tartus. Vajadusel peetakse ka vaheturniirid ajavahemikul 7. aprill kuni 17. aprill 2011. a. Finaalturniir toimub 1. mai 2011. a Rakvere Spordihoones. Alagrupi- ja vaheturniiride mängutabelid, -kohad ja -graafikud selguvad pärast registreerumistähtaja lõppu.

Võistlustest saavad osa võtta EASLi liikmesõppeasutuste ja teiste Eesti kõrgkoolide võistkonnad, kuhu kuuluvad kõrgkoolide üliõpilased (vanusepiiranguid ei ole) ning kõrgkoolide vilistlased, kes on lõpetanud õppeasutuse 2010. a või hiljem. Osaleda võivad ka kõrgkoolide ja nende spordiklubide töötajad. Alla 500 üliõpilasega kõrgkoolid võivad moodustada ühisvõistkonnad.

NB! Meeskonda ei või kuuluda 2010. a. Eesti üliõpilaste meistrivõistlustel viie esimese hulka jõudnud (TTÜ I, TÜ, TLÜ I, EMÜ, TTÜ II) võistkondade liikmed, samuti ka Eesti korvpallimeistrivõistlustel meistri- või esiliiga mängudes osalevad mängijad (kehtiva litsentsiga).

Turniiril osalemise tasu on EASL liikmeskonda kuuluvatel võistkondadel 100 eurot. EASLi mitteliikmetele on osalemistasu 150 eurot võistkonna kohta. Osalustasu sisaldab saalide renti ning 2 litsenseeritud väljakukohtuikku ja 2 lauakohtunikku mängu kohta. Iga võistkond saab turniiril mängida vähemalt 5 mängu!

Harrastajate korvpalliliiga 3 parimat võistkonda saavad õiguse osaleda üliõpilaste 2011. a korvpalli MV meistriliigas.

Registreerumine kuni 23. veebruarini 2011. a lisas toodud vormil aadressil www.easl.ee või meilitsi easl@easl.ee.

NB! Tutvu võistluste juhendiga, mille leiad www.easl.ee kalendri alt.


Autor: Tarmo Jaakson