UUDISED

Reedel toimuvad Eesti üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus

Võistlused toimuvad reedel, 4. märtsil 2011. a Tartus, Tartu Ülikooli Spordihoone kergejõustiku hallis (Ujula 4), algusega kell 15.00. Paralleelselt Eesti üliõpilaste meistrivõistlustega korraldatakse Tartu Ülikooli sisekergejõustiku meistrivõistlused. Võistlused organiseerib Eesti Akadeemiline Spordiliit koostöös Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga. Võistluste peakohtunik on Martin Kutman.

Võistlustest saavad osa võtta EASL-i liikmesõppeasutuste ja teiste Eesti kõrgkoolide üliõpilased (vanusepiiranguteta) ning vilistlased, kes on lõpetanud õppeasutuse 2010. aastal või hiljem. Väljaspool arvestust saavad osa võtta kõik sportlased. Tähtajaks registreerunud Eesti üliõpilastele ning kooliõpilastele on võistlustel osalemine tasuta. Tähtajaks registreerunud sportlasele, v.a. õpilased ja üliõpilased, on tasu võistluskulude osaliseks hüvitamiseks 2 eurot (31 krooni). Registreerunuks loetakse sportlane siis, kui raha on laekunud EASLi arvelduskontole või tasutud sularahas.

Tähtajaks mitteregistreerunud Eesti üliõpilased ja kooliõpilased saavad osaleda pärast osalemistasu 2 euro (31 krooni) tasumist sularahas kohapeal enne võistluste algust. Teistele on osalemistasu 4 eurot (62 krooni).

N - 60 m, 200 m, 800 m, 60 m tj, kaugushüpe, kõrgushüpe, kuulitõuge ja teivashüpe. M - 60 m, 200 m, 1500 m, 60 m tj, kaugushüpe, kõrgushüpe, teivashüpe ja kuulitõuge.


Autor: Esko Tõnisson