UUDISED

Harrastajate korvpalliliiga "Lõuna" piirkonna parimad selgunud

Pühapäeval, 20. märtsil selgusid Tartumaal, Lähtel harrastajate korvpalliliiga „Lõuna“ piirkonna parimad meeskonnad. Rakveres toimuvale finaalturniirile pääseb nii Lõuna kui ka Põhja piirkonnast vaid 4 võistkonda ning alagrupi võitjad lähevad kokku teise alagrupi neljanda edasipääsejaga. 

Seega on igal võistkonnal põhjust võidelda lõpuni,et just oma piirkonnas parimale kohale tulla.

Lõuna alagrupis võideldi  ihu ja hingega finaalipääsme eest ja armu ei antud kellelegi.  Nõos saime näha verd ja vigastusi, Lähtel olid mehed juba natuke rahulikumad.  Alagrupimängudel pakkus enim põnevust TÜ Mat-Inf ja Eesti Lennuakadeemia vaheline mäng, milles Eesti Lennuakadeemia siiski ühe korviga peale jäi võites kohtumise 31:29.  Tihe rebimine oli TÜ Harrastajate ja Eesti Lennuakadeemia vahel, kes mõlemad võitsid Nõos kõik mängud.  Lähtel näitasid TÜ Harrastajad aga oma ülemvõimu ning tulid viie võiduga kogu alagrupi võitjaks, kukutades seega Eesti Lennuakadeemia teisele kohale.  Lõuna alagrupi kolmandana asub Rakvere poole teele võistkond TÜ Mat-Inf, kes kogus kolm võitu ja kaks kaotust.  Heitliku teekonna läbinud Eesti Maaülikool võib samuti rahulikumalt hingata, sest kolme kaotuse ja kahe võiduga on finaali uks lahti ka neile. 
Harjutama ja järgmise aasta võimalust peavad ootama jääma kahjuks TÜ Sõudjad ning Viljandi Kultuuriakadeemia, kes saavutasid vastavalt viienda ja kuuenda koha.

Juba tuleval laupäeval (26.03, kell 14.00) astuvad Kristiine Pallimängude Majas vastamisi Põhja alagrupi kuus meeskonda. Turniiri teine pool peetakse aprilli esimesel laupäeval (02.04, kell 14.00), mil selguvad ka 1. mail toimuva finaalturniiri vastased!


PS! Tulemused leiate www.easl.ee kalendri alt!

 


Autor: Laura Kõiv