UUDISED

Registreeru kevadisele spordiseminarile!

Eesti Akadeemiline Spordiliit (EASL) on üliõpilastele sporditeemalisi seminare korraldanud juba 14 aastat. Traditsiooniliselt toimuvad koolitused kaks korda aastas ning erinevates vahvates paikades üle Eesti. Sel korral toimub seminar esmakordselt Hiiumaal.

Nii nagu traditsiooniks on saanud, teevad koolitusel ettekande silmapaistvad ja tuntud isikud, kes lisaks teooriale annavad ka praktilisi näpunäiteid. Aktuaalsemateks teemadeks on sel korral üliõpilasspordi organiseerimine ja populariseerimine, seiklussport ning sportimise mõjust tervsele ning õppimisele. Arutleme ja väitleme ka muudel spordiga seotud teemadel.
Kärdla, Hiiumaa pealinn pakub armsa elu- ja suvituskohana mandriinimesele eksootilisi võimalusi aktiivseks õppimiseks, sportimiseks ning meelelahutuseks. Huvitavad esinejad, mugav hotellimajutus, kodused toidud, staadionid ja palliplatsid, Hiiumaa saunaelamused ja meelelahutusõhtud – need on vaid mõned märksõnad Kärdlast toimuvast seminarist!
Osavõtumaks on 45 eurot inimese kohta (sisaldab transporti, osavõttu, majutust, toitlustamist, sportimist ja meelelahutust kogu seminari vältel)
Registreerumisel palume kanda summa üle EASL a/k Swedbank: 221011374025. Soovijatele väljastame arve. Ootame registreerumisi kuni 8. aprillini 2011 aadressil easl@easl.ee või telefonil 7 333 233. Täpne ajakava saadetakse registreerunutele.

PS! Registreeru kiirelt, kuna kohtade arv on piiratud!


Autor: Tarmo Jaakson EASL