UUDISED

Eesti Maaülikooli meistriks saalihokis tuli EMÜ SK

Pühapäeval, 04.03 peeti järjekordsed Eesti Maaülikooli meistrivõistlused, sellel korral oli kavas saalihoki. Saalihoki oli järjekorras seitsmes ala, mis tähendab seda, et võistelda on jäänud veel kolmel alal.

Saalihokit tuli mängima üllatuslikult palju võistkondi - 12. Kaksteist võistkonda jagati kahte alagruppi ja võistlus võiski alata. Kõige suuremate delegatsioonidega olid väljas loomulikult Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning Metsandus- ja maaehitusinstituut, mõlemad olid esindatud kolme võistkonnaga.

B-alagrupp oli üllatuslikult ühepoolne ja kaks esimest kohta olid teada juba enne viimaste mängude algust. Mainitud alagrupist väljusid võitjatena EMÜ SK, kes ei kaotanud ühtegi kohtumist ja võistkond TUNNUSJOONE KALLE (Tehnikainstituut), kes pidi vaid korra, pingelises kohtumises alagrupi võitjale, kaotuse kibedust tundma.

A-alagrupp oli aga väga ühtlane, kuna kaks esimest võistkonda said 12, kaks järgmist 9 võidupunti. Alagrupist väljus napilt võitjana  TE 1 (Tehnikainstituut), kes edastas omavahelises mängus M&S-i (Majandus- ja sotsiaalinstituut) vaid ühe väravaga, tulemusega 1-0.

Esimeses poolfinaalis pidi  võistkond M&S EMÜ SK paremust tunnistama, skooriga 7-0. EMÜ SK võistkonna liikme arvasid, et see oli nende parim mäng, sellel turniiril. Teine poolfinaal TUNNUSJOONE KALLE ja  TE 1 vahel nii ühepoolne polnud ja võitja selgitamiseks läks vaja lausa karistusviskeid, kus peale jäi võistkond TUNNUSJOONE KALLE seisuga 3-1(1-1).

Finaalis kohtusid omavahel alagrupikaaslased EMÜ SK ja TUNNUSJOONE KALLE. Seekordseks mänguks oli EMÜ SK paremini valmistunud ja vastane alistati skooriga 7-2. 3.-4. koha mäng ei kujunenud samuti väga pingeliseks, kui  TE 1 alistas võistkonna M&S-i tulemusega 5:0.

Parima väravaküti tiitli sai ülekaalukalt Daniel Matsukevitš (EMÜ SK), kes sai oma arvele 28 väravat. Daniel edestas teise koha saanud Janek Ilvest (TUNNUSJOONE KALLE) kümne väravaga. Turniiri parimaks mängijaks valiti võitja meeskonnast Esko Tõnisson.

Üldtabel läks sellel korral täielikult segamini, kuna sellel korral teenisid enim punkte alumise otsa instituudid. Võistlus esimesele ja kolmandale kohale läks ikka väga teravaks.

Võistluste tulemusi on võimalik näha siit.


Autor: Esko Tõnisson