UUDISED

Lõppesid tudengijalgpalli kaheksandikfinaalid

Eile peeti Tartu kõrgkoolidevahelisel jalgpalliturniiril kaheksandikfinaalid, kuhu pääses seitse võistkonda Eesti Maaülikoolist, kaheksa võistkonda Tartu Ülikoolist, üks võistkond TTÜ Tartu Kolledžist, Tartu Tervishoiu Kõrgkoolist ja Eesti Lennuakadeemiast. Tegemist oli ülipõnevate ja pingeliste kohtumistega, kus mitte ükski võistkond ei loovutanud kergeid võite. Kaheksast kohtumisest kuus lõppes penaltiseeriaga, mis olid täis nii kurbust kui ka rõõmu. Tänane kaheksandikfinaal  lõpetas käesoleva aasta turniiri eelmise aasta võitjal (FC Sellid), teise (JK Sutsaki) ja neljanda (TTHKK) koha võistkondadele. Üle noatera pääses edasi järgmisesse ringi eelmise hooaja kolmanda koha võistkond KKS III.

Täna, algusega kell 14.30 jätkavad püüdlusi medali poole juba kaheksa võistkonda, kellest neli on Tartu Ülikoolist, kaks Eesti Maaülikoolist ning üks Eesti Lennuakadeemiast ja üks TTÜ Tartu Kolledžist. 

Tudengijalgpalli pildid, tulemused ja muu informatsioon on leitav tudengijalgpalli kodulehel http://sport.emu.ee/tudengijalgpall

NB!  Kõiki võistkondi, fänne ja toetajaid ootame kindlasti juba 27. septembril algusega kell 22.00 ööklubisse Atlantis, kus toimumas tudengijalgpalli afterparty ja suur autasustamine. Kõikidele sissepääs tasuta!


Autor: Tauri Tilk