UUDISED

Ole tõeline tudeng ja osale 1. Tartu Tudengimaratonil

6. oktoober 2012 toob endaga erilise sündmuse kõikidele tudengitele – Tartus leiab aset 1. Tartu Tudengimaraton. Kui 1. Tartu Linnamaraton on 42,2 km pikk, siis tudeng nii pikka teekonda ei pea ette võtma – mõnusad elamused saab kätte juba 10 km tudengimaratoni distantsilt! Ja mis veelgi toredam, tudengid saavad ennast kirja panna tudengihinnaga! 

 

Kuni 1.10.2012 maksab tudengimaratonile registreerimine tavapärase 20 euro asemel vaid 5 eurot! Registreeri ennast juba täna ja naudi jooksurõõmu 6. oktoobril.

1. Tartu Tudengimaratonile saab registreerida siin:

http://www.tartumaraton.ee/index.php?sisu=regi&mid=485&lang=est

Esimesel tudengimaratonil saab osaleda vaid ühe korra! Seega, pane ennast kirja juba täna, et saada osa uue traditsiooni loomisest. Et aga tudengitunne veelgi ehedam oleks, on kõikidele tudengimaratoni lõpetajatele avatud vaid neile mõeldud tudengiala!

Tartu Tudengimaratoni näol ei ole tegemist võistlusega. Autasustatakse kolme kõige aktiivsema osavõtjaskonnaga kõrgkooli (st kõige suurema osalejate arvuga). Vanuseklassid on seekord jagatud kõrgkoolidele omaselt: rebased (esmakursuslased), buršid (viimase kursuse tudengid), tudengid (kõik tudengid, kes ei ole rebased või buršid), magistrandid, õppejõud ja vilistlased. Seega on rajale oodatud kõik mõne kõrg- või ülikooliga seotud sportlikult aktiivsed jooksusõbrad. Distantsi võib läbida ka kõndides (nii keppidega kui ilma).

Kogu traditsioone, kogu maratone ja osale 1. Tartu Tudengimaratonil!