UUDISED

Tudengijalgpallis poolfinaali pääsejad selgunud

25. septembril peeti Tartu kõrgkoolidevahelisel jalgpalliturniiril veerandfinaalid, kus osalesid neli võistkonda Tartu Ülikoolist, 2 võistkonda Eesti Maaülikoolist, üks võistkond TTÜ Tartu Kolledžist ja Eesti Lennuakadeemiast. Tegemist oli ülipõnevate kohtumistega, kus mitte ükski võistkond ei tahtnud kaotuse kibedust tunda. Neljast mängust kaks lõppesid penaltiseeriatega ja teistes kahes mängus saavutati võit vaid ühe väravalise eduga. Poolfinaalides kohtuvad omavahel Päkapikk ja Siit tuleb purakas ning KKS III ja ELA.

Väravalööjate tabelis ka erilisi muutusi ei tulnud, tabelit juhivad endiselt Kaspar Kaldoja KKS III võistkonnast ja Marek Tšernjavski võistkonnast Siit tuleb purakas. Mõlemal mängumehel on kirjas 5 väravat ja mõlemal on ka võimalus kahel järele jäänud mängus veel oma väravate arvet kasvatada.

27. septembril, algusega kell 15.00 jätkavad püüdlusi medali poole juba neli võistkonda, kellest 2 on Tartu Ülikoolist, küks Eesti Maaülikoolist ning üks TTÜ Tartu Kolledžist. 

Tudengijalgpalli pildid, tulemused ja muu informatsioon on leitav tudengijalgpalli kodulehel http://sport.emu.ee/tudengijalgpall

NB!  Kõiki võistkondi, fänne ja toetajaid ootame kindlasti juba 27. septembril algusega kell 22.00 ööklubisse Atlantis, kus toimumas tudengijalgpalli afterparty ja suur autasustamine. Kõikidele sissepääs tasuta!


Autor: Esko Tõnisson