UUDISED

Tartu Rannavolle viimase etapi võitsid Pähn-Lomp

Neljapäeval, 1. Augustil peeti Tartu Rannavolle neljas etapp, mis läks arvesse ka Tartu linna meistrivõistlustena. Kokku registreerus etapile 8 paari. Kahjuks oli paaride nappus tingitud nädalavahetusel algavate Eesti meistrivõistlustega.

 

Poolfinaali pääsesid plussringist Ragnar Pähn ja Kaspar Lomp, kes alistasid veerandfinaalis paari Priit Luik ja Silver Siilak tulemusega 2:0. Teise paarina jõudsid plussringist poolfinaali Tõnu Leemet ja Reimo Alas. Läbi miinusringi kindlustasid kohad poolfinaalis võistkonnad Timo Tool ja Hannu Kuslap ning Priit Luik ja Silver Siilak.

Emotsioonide rohke esimese poolfinaali pidasid maha Pähn –Lomp ja Tool – Kuslap, kus võitjana väljus dou Pähn – Lomp tulemusega 2:1. Teise poolfinaali võitsid kindlalt paar Leemet – Alas, kes alistasid paari Luik –Siilak kindlalt 2:0.

Pronksmedalid riputati kaela duole Tool – Kuslap, kes said jagu paarist Luik –Siilak tulemusega 2:0. Finaal kujunes juba pingelisemaks ja võitlus käis iga punkti pärast, kuna vanemad mehed nagu Tõnu Leemet ja Reimo Alas ei tahtnud kuidagi endast noortematele Ragnar Pähnile ja Kapar Lompile alla jääda. Lõpuks väljus finaalist võitjana paar Pähn – Lomp, seisuga 2:1.

Etapi tulemusi saab jälgida siit: http://sport.emu.ee/userfiles/yksused/sport/spordihoone/Rannavolle/Rannavolle 2013 TURNIIRITABEL 8 IV etapp.pdf


Autor: Esko Tõnisson