Tudengijalgpalli III päev, selgunud on ka esimesed playoffi pääsejad

Eile peeti Tartu kõrgkoolidevahelisel jalgpalliturniiril kolmas alagrupi mängude päev, mille tulemusena selgusid ka esimesed kindlad edasipääsejad. A-alagrupist pääses esimesena edasi TÜ võistkond Vestibulum Thalamum MCMXLII (6 punkti) ja teisena EMÜ võistkond Sergi Pareiko (4 punkti). C-alagrupist läks esimesena edasi TÜ Fauna (7 punkti) ja teisena ELA võistkond elajad (7 punkti). F-alagrupist pääses esimesena edasi TÜ võistkond JK Welko Elekter (5 punkti) ja teisena sai edasi EMÜ võistkond Jagerbombers (4 punkti).

Täna peetakse alagrupiturniiri viimane mängupäev, misjärel selguvad ka teiste alagruppide kaks kindlat edasipääsejat. Lisaks alagrupi kahele esimesele pääsevad edasi veel ka neli paremat kolmandat kohta, mistõttu alagrupis kolmandaks jäänud võistkondadel ei tasu veel püssi põõsasse visata.

Tulemused ja pildid on leitavad tudengijalgpalli kodulehel: http://sport.emu.ee/tudengijalgpall/2013-hooaeg/juhend/

Tudengijalgpalli aitavad korraldada: Eesti Akadeemiline Spordiliit, Eesti Jalgpalli Liit, Eesti Maaülikooli Spordiklubi, EMÜ üliõpilasesindus, TÜ Üliõpilasesindus, Saku ja Shooters.

Allikas: Tauri Tilk