Tudengijalgpalli viies päev

Eile, teisipäeva, 1. oktoobril peeti Tartu kõrgkoolidevahelise jalgpalliturniiri play-off mängud, kus selgusid kaheksa paremat võistkonda, kes hakkavad juba eeloleval neljapäeval, 3. oktoobril võitlema meistritiitli eest.

Päev oli täis põnevaid ja tasavägised mänge mis lõppesid nii viigiliselt kui ka ühe võistkonna üleolekuga. Dramaatilises penaltiseerias langes välja eelmise aasta tiitlikaitsja Siit tuleb purakas II.

Neljapäeval, 3. oktoobril on ees ootamas Tudengijalgpalli viimane päev, kus selgitame välja Tudengijalgpalli meistrid.

NB!! Neljapäeva õhtul alates kella 21.00-st ootame kõiki tudengijalgpallureid ja fänne shotibaari Shooters, kus orienteeruvalt 23.00 toimub kaheksa parema võistkonna autasustamine. Ole kindlasti kohal!

Tudengijalgpalli aitavad korraldada: Eesti Akadeemiline Spordiliit, Eesti Jalgpalli Liit, Eesti Maaülikooli Spordiklubi, Eesti Maaülikool, EMÜ üliõpilasesindus, TÜ Üliõpilasesindus, Saku ja Shooters.

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Tauri Tilk