Eesti Maaülikooli meistrivõistlused said ilusa alguse Torni jooksuga

Eesti Maaülikooli meistrivõistlused algasid täna, 2. oktoobril torni jooksuga, kus võttis osa 33 meest ning 8 naist. Eesti Maaülikooli kiireim mees oli Risto Kaljund, kes läbis 17 korrust ajaga 58 sekundit. Kaljundile järgnesid kolm meest, kes läbisid Torn ühiselamu nullist kuni 16 korruseni ajaga 1 minut ja jäid jagama teist kohta.  Kiireim naine oli Meriliis Kotkas, kelle ajaks fikseeriti 1.18, talle järgnesid 2 sekundiliste vahedega Marii Raudsepp ja Terje Kaunissaar.

Sellest aastast loosib Eesti Maaülikooli Spordiklubi igal EMÜ meistrivõistluste spordialal välja eriauhindu. Sellel korral loositi kõikide osalejate vahel välja spordiklubi fitnesstreeningute 30-päeva pakett. Õnnelikuks võitjaks osutus Martin Tammejuur.

Õnnitleme kõiki võitjaid!

Autor: Esko Tõnisson