UUDISED

Tartu kõrgkoolide vahelise jalgpalliturniiri võitis Eesti Maaülikooli võistkond FC Sellid

Möödunud nädalalõpul peeti Tartu kõrgkoolide vahelise jalgpalliturniiri otsustavad mängud, mille põhjal selgusid 2013. aasta parimad Tartu kõrgkoolide võistkonnad. Poolfinaalidesse jõudsid kolme erineva kõrgkooli võistkonnad, kaks võistkonda Eesti Maaülikoolist ja üks võistkond Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledžist ning üks võistkond Tartu Ülikoolist.

Parimaks osutus sel aastal Eesti Maaülikooli võistkond FC Sellid, kes alistasid pingelises finaalis tulemusega 1:0 Tartu Ülikooli võistkonna nimega Tiimi nimi. Finaali ainsa värava autor oli Alari Kukk, kes skooris mängu seitsmendal minutil.

Kolmanda koha heitluses jäi samuti peale Eesti Maaülikooli võistkond nimega Emükad, kes alistasid seisuga 2:1 Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži võistkonna. Emükate poolelt skoorisid Marten Merdikes ja Lauri Luts ning Tartu Kolledži poolelt oli resultatiivne Voldemar Balder.

Tartu kõrgkoolide vahelise jalgpalliturniiri korraldajad valisid ka turniiri parimaid mängijaid. Parimaks väravavahiks valiti korraldajate poolt turniiri võitnud meeskonnast seitsmest mängus kuus nullimängu teinud Rene Sütt, parimaks naismängijaks sai turniiril ühe värava löönud ja häid esitusi näidanud  Grete-Lilijane Küppas, kes esindas hõbeda saavutanud võistkonda Tiimi nimi. Parima meesmängija tiitli sai  Alari Kukk, kes oli resultatiivne nii poolfinaalis kui ka finaalis. Suurimaks väravakütiks lõi end viie väravaga Timo Ränk võistkonnast Tiimi nimi.

2013. aasta Tartu tudengijalgpalliturniirist võtsid osa viie erineva kõrgkooli tudengid :Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Eesti Lennuakadeemia ja Tallinna Tehnikaülikooli Tartu kolledž. Kokku osales turniiril 24 võistkonda. Kogu jalgpalliturniiril toimunu on kättesaadav Tudengijalgpalli kodulehel: http://sport.emu.ee/tudengijalgpall/2013-hooaeg/

Järjekordne Tartu kõrgkoolide vaheline jalgpalliturniir leiab aset juba järgmise aasta Septembris.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab koostööpartnereid, kes aitasid kaasa sellise suurepärase turniiri korraldamisele!

Tudengijalgpalli aitasid läbi viia: Eesti Akadeemiline Spordiliit, Eesti Jalgpalliliit, Eesti Maaülikool, Tartu Ülikooli Üliõpilasesindus, Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus, Saku ja Shooters.

 

Autor: Esko Tõnisson