UUDISED

Neli Eesti Maaülikooli tudengit pälvisid ragbis meistritiitli

Neli Eesti Maaülikooli tudengit pälvisid Tartu ragbiklubi Lelo meeskonna koosseisus pühapäeval, 06.10.13 Tallinnas Kalevi staadionil toimunud Eesti meistrivõistluste finaalturniiril esikoha. Lelo meeskonnale järgnesid Tallinna Kalev, Märjamaa Vikat ja Narva Patriots. Tartu meeskonna treeneri Zaza Dzidzadze sõnul oli turniir üsna pingeline, sest kõik meeskonnad olid eelmise aastaga võrreldes oma taset kõvasti tõstnud. "Meie meeskonna töö kandis vilja," rõõmustas Dzidzadze.

Suure töö tegid treeneri arvates ära Matis Sangla, Mamukel Goreloshvili ja David-Sandro Dzidzadze, kes aitasid ka uutel mängijatel meeskonda sulanduda. Tiimile olid abiks ka lätlased klubist Valmiera Fenikss ning Tartu Ülikooli ja Maaülikooli tudengid. Eesti Maaülikooli poolelt said medalid kaela David-Sandro Dzidzadze, Matis Sangla, Rene Levin ja Jorgen Helbri. 

Järgmisel hooajal tahavad tudengid ka oma ülikoolide meeskondadega meistrivõistlusest osa võtta. Eesti Maaülikoolis toimuvad ka ragbit tutvustavad treeningud vabaaine kehakultuuri raames. 


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Tartu Postimees