UUDISED

EMÜ SK korvpallimeeskond alistas Audentes SK ja jõudis veerandfinaali

Eesti Maaülikooli Spordiklubi korvpallimeeskond alistas 1/8 finaalis Audentes Spordiklubi seisuga 2:1 ja tagas pääsu veerandfinaali.  EMÜ SK võitis esimese mängu kodus tulemusega 68:65, kaotas teise mängu võõrsil seisuga 86:65 ja võitis otsustava kolmanda kohtumise võõrsil skooriga 74:59.

Viimases otsustavas kohtumises näitasid EMÜ SK mängijaid tarka mängu ründes ja võitlesid südikalt kaitses. Võrreldes seeria teise mänguga, kus vastsed tapsid meid kolmestega,  tegime kaitses omad korrektiivid ja tänu sellele, et neist kinni pidasime tuligi võit, sõnas meeskonna treener Esko Tõnisson mängu lõppedes. Veel lisas meeskonna kapten Kristjan Sardis, et tänu heale kaitsemängule sundisime vastaseid eksima ja nii saime ise lihtsamaid korve, mis tõi lõpuks olulise võidu.

EMÜ SK järgmine vastane tuleb paarist FAMERON (Pärnu meistriliiga duubelmeeskond) ja Sillamäe, kelle esimene mäng toimub alles täna õhtul ja teine kohtumine peetakse selles paaris pühapäeval. Seega, kui kõik hästi läheb selgub EMÜ SK vastane juba pühapäevaks.