UUDISED

EMÜ mälumängu meistriks tuli EMÜ SK võistkond

Eesti Maaülikooli meistrivõistlusi mälumängus peetakse juba teist aastat. Esimisel mälumängul osales 16 võistkond ja võidurõõmu said tunda MMI-vanad. Tänavusel aastal osales mälumängus 15 võistkonda ja esindatud olid kõik instituudid samuti olid kohal tiitlikaitsjad MMI-vanad, nüüdse nimega MMI-1.

Pingelises ja rohkete õigete vastustega mälumäng lõppes EMÜ SK esikohaga, talle järgnesid pooleteist punktise vahega võistkond Kuulilennuteetunneliluuk (PKI), kellele omakorda kaotas tiitlikaitsja MMI-1 juba nelja punktiga. Ühtegi lisaküsimust ei läinud vaja medalikohtade jagamisel.  Mälumängu meistrite koosseisu kuulusid Rait Rodi, Toomas Klaup ja Esko Tõnisson. 

Üldises paremusjärjestuses sai enim punkte MMI, kellele järgnesid EMÜ SK ja PKI. Üldist tabelit juhib kindlalt MMI, kes edestab teisel kohal olevat PKI-d 23,5 punktiga. PKI kannul on kohe üllatuslikult VLI, kes kaotab teisele kohal kõigest 2,5 punktiga. MSI ja EMÜ SK jäävad kolmandast kohast maha juba 13 ja enam punktiga. Täiesti õnnetus olukorras on TI, kes on osalenud kaheksast alast vaid neljal ja oma 20 punkti.

Tulemusi ja paremusjärjestust näeb siit.


Autor: Esko Tõnisson