UUDISED

Eesti Maaülikooli korvpallurid alustasid hooaega

Eesti Maaülikooli korvpallurid alustasid hooaega eelmisel nädalal, kui kohtusid Eesti karikavõistluste raames, loositahtel, Eesti meistriliiga klubiga Valga Maks ja Moorits. 

Esimese mängu võitsid kodus teisipäeval, 22.09.15 valgalased tulemusega 123:95. Suure skoorilises mängus suutsid maaülikooli pallurid edukalt punkte visata, kuid ei suudetud lõpus, kui edu kasvas kaitses kuidagi valgalasi pidama saada. 

Teises mängus EMÜ spordihoones neljapäeval, 24.09.15 suutsid maaülikooli mängijad paremini vastu pidada ja kaitses asjad korda saada, mäng kaotati vaid kolme punktiga, lõppskooriks jäi 87:84

Kurb, et karikavõistlustelt välja jäädi, kuid väärikas kaotus meistriliiga meeskonna vastu, näitab EMÜ võistkonna head minekut, arvas treener Esko Tõnisson.

Juba reedel, 25.09.15 alustasid maaülikooli pallurid Eesti teise liiga hooaega, kui kohtuti võõral väljakul BC Viljandiga. Eesti Maaülikooli meeskonnal õnnesuts see mäng kindlalt võita tulemusega 96:54. Meeskonna parimana viskas kapten Sander Karro 32 punkti ja andis neli resultatiivset söötu, kuid tegi samas 9 pallikaotust. Hästi said korvile pihta ka oma isikliku fännklubiga Ott Toomsalu, kelle arvele jäi 16 punkti, 13 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu ning Joosep Russak, kes kogus enda arvele 20 punkti 8 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. 

Kaitse pidas, visked kukkusid, töö käib, sõnas meeskonna kapten Sander Karro pärast mängu.

Järgmine mäng toimub Eesti Maaülikooli spordihoones neljapäeval, 08.10.2015 kell 20.15, kui kohtutakse põlise rivaaliga Tartu Terminal.