UUDISED

Krasnojarskis toimuval Taliuniversiaadil osales kaks EMÜ üliõpilast

Venemaal Krasnojarskis toimuval Taliuniversiaadil osales kaks Eesti Maaülikooli üliõpilast: suusaorienteeruja Kevin Hallop (MSI) ning freestyle-suusataja Mihkel Ustav (TI).

 

Mitmekordne Eesti meister Mihkel Ustav jäi slopestyle võitluse kvalifikatsioonis punktide järgi 13. kohale ning paraku esimesena finaalist välja. Tema esimese kvalifikatsioonisõidu järel oli ta tulemusega 39,20 punkti veel 9. kohal, kuid 12 hulka pääsemiseks ei piisanud paraku ka teise sõidu tulemusest 52,00 punkti. Esitosinasse oleks viinud punktiskoor 53,60. Kvalifikatsioon võideti skooriga 88,60 ning finaal 92,00 punktiga.

 

Suusaorienteerujatel oli Krasnojarskis kavas neli võistlust: kolm individuaala ning sprindi segateade. Kevin Hallop oli sprindivõistlusel 24., sprindi tulemuste põhjal sõidetud jälitussõidus 27. ning ühisstardiga võistlusel 25. Sprinditeates, kus vaheldumis sõitsid nais- ja meesvõistlejad, mõlemad kolm korda, sai Kevin Hallop koos võistkonnakaaslase Epp Paalbergiga 7. koha. Pea 50-minutilise võistluse järel lahutas neid medalist vaid 43 sekundit. Riikidest oli Eesti 5., sest eespool olid kahe võistkonnaga Norra ja Soome

 

Eesti universiaadivõistkonna tulemuste kohta saad rohkem lugeda Eesti Akadeemilise Spordiliidu leheküljelt.

 

Foto allikas: Winter Universiade Krasnoyarsk 2019